Ср, 2024-06-19, 03:46
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

11:43
Чому у декларації Східного Партнерства Росію не визнають агресором - в МЗС пояснили
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

Заступник міністра закордонних справ України Лана Зеркаль пояснила, чому у декларації саміту Східного Партнерства не буде згадано очевидний факт – агресію Росії проти України.

Про це заступник міністра закордонних справ України написала у своєму Facebook.

"Східне партнерство об'єднує дуже відмінні країни. Три з шести країн регіону уклали угоди про асоціацію з ЄС. Дві – входять до ЄАЕС та ОДКБ з Росією. Дві країни зазнали безпосередньої агресії з боку Росії. Через це, наприклад, неможливо знайти консенсус щодо визнання в декларації саміту СхП очевидного факту – агресії Росії проти України

За канонами сучасної психології – єдиний вихід з такої проблеми – тверезо оцінити інтереси один одного і позбавитись надмірних очікувань", - написала вона.

Також, за словами Зеркаль, багато кому в Європі не подобається думка, що українці буквально воюють за європейські цінності.

"Треба визнати, що не варто очікувати зміни настроїв відсторонених бюрократів, які формують позицію ЄС щодо України", - вважає вона.

"ЄС має стійку традицію опору ідеї розширення. Досягнення консенсусу всередині ЄС, особливо в нинішній його ситуації, вимагає багато часу і зусиль. Це не означає, що слід погоджуватися з суто бюрократичним підходом європейських інституцій. Навпаки, варто використовувати кожен шанс для доведення своїх намірів інтегруватися з ЄС і захисту власних інтересів", - заявила заступник міністра закордонних справ України.

Нагадаємо, в Європейському Союзі вважають, що питання конфліктів, які є на територіях країн-членів "Східного партнерства", не мають бути в центрі дискусії саміту, запланованого на 24 листопада в Брюсселі.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 653 | Додав: adminA | Теги: агресор, ддекларація Східного Партнерства, МЗС, Росія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]