Чт, 2024-05-30, 06:30
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

 

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що попри регрес у стосунках, Польща продовжує підтримувати європейські амбіції України та не визнає незаконну анексію Криму Росією.

Останні Новини про співпрацю України з ЄС | Новини європейської України| Додано: 2017-11-21| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Поряд з сучасними стилями в інтер'єрі дуже часто люблять повертатися в минуле, а саме, вважають за краще оформляти свої будинки і квартири в класичному стилі.


 

 

Велика Британія є однією з засновниць ООН і мала свого представника у Міжнародному суді з часу його створення у 1946 році.


 

Сьогодні техніка для вантажопідйомних робіт широко застосовується в багатьох сферах життєдіяльності людини.


 

 

Державні ЗМІ РФ повинні припинити публікацію думок, які спотворюють і неправильно тлумачать історію.


 

Якщо у вас план - запасаємося блузками, оновлюємо гардероб, створюємо комфорт. Тоді варто пам'ятати, що призначення у цього наряду від урочистого випадку до походу на роботу.


 

На сайте компании “Вторресурс” рассказывается о переработке вторичного сырья, существующих отходах для дальнейшего использования.


 

Маленькие девочки нередко желают ощутить себя принцессами, почувствовать, что они могут быть красивыми наравне со взрослыми.


 

 

До кінця 2017 року на озброєння польської армії надійдуть перші ударні безпілотні авіаційні комплекси WARMATE.


 

 

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей отримала згоду уряду подвоїти пропозицію для Євросоюзу за вихід зі складу блоку з 20 до 40 мільярдів фунтів стерлінгів.


 

У ЄС вважають, що найкращим способом боротьби із російською пропагандою та дезінформацією у країнах "Східного партнерства" є пояснення діяльності Європейського Союзу та значення СхП.


 

 

Організатори британського авіасалону "Фарнборо" заборонили РФ виставляти продукцію військового призначення на виставці в 2018 році.


 

 

Таким чином, Париж фактично стане новим фінансовим центром ЄС після Brexit.