Пт, 2024-03-29, 02:31

11:36
"Динамо" програло "Бенфіці" в матчі Ліги чемпіонів. ВІДЕО

У Лісабоні завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому київське "Динамо" програло місцевій "Бенфіці" з рахунком 0:1, передає УНІАН.

Доля матчу була вирішена в самій кінцівці першого тайму.

Гра проходила у приблизно рівній боротьбі, а у гостей було кілька моментів у першому таймі для взяття воріт.

Проте, в самій кінцівці тайму, на доданій арбітром - 45+2 - хвилині, господарі поля реалізували пенальті.

Під час боротьби у штрафному "Динамо" гравця португальців Луїзао і Віди гравець "Бенфіки" опинився на газоні. Віда отримав попередження, а Едуардо Сальвіо реалізував 11-метровий. У другому таймі кияни були більш наполегливими в атаці і навіть заробили, в свою чергу, пенальті.

Після закидання в штрафну Едерсон збив Гонсалеса, який прокинув м'яча в пас. Але Жуніор Мораєс не зміг реалізувати 11-метровий. У час, що залишився, "Бенфіка" зуміла довести матч до перемоги.

В іншій грі туру в Групі В італійський "Наполі" і турецький "Бешикташ" зіграли внічию - 1:1. Таким чином, після 4 турів у "Бенфіки" і "Наполі" по 7 очок, "Бешикташа" - 6, "Динамо" - 1.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 831 | Додав: adminA | Теги: Динамо програло Бенфіці, матч Ліги чемпіонів | Рейтинг: 0.0/0