Сб, 2024-04-20, 07:37

09:11
«Дніпро» не залишає шансів «Волині». Кубок України

ФК «Дніпро» впевнено переміг у другому матчі 1/8 фіналу Кубка України, здолавши луцьку «Волинь» з рахунком 4:0.

Матч відбувався у рідних стінах дніпрян і зібрав на стадіоні понад 8 тисяч вболівальників.

Першими відкрили рахунок господарі поля - на 37 хвилині відзначився Чеберячко. А вже у другому таймі у воротах «Волині» розписалися Ротань, Селезньов і Калініч.

Раніше до чвертьфіналу Кубка України також вийшов донецький «Шахтар», який переміг «Полтаву» з рахунком 4:1.

Нагадаємо, що львівські «Карпати» гратимуть матч-відповідь 1/8 Кубка України сьогодні, 28 жовтня, у Києві. Перший матч «зелено-білі» програли «Динамо» з рахунком 1:0.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 851 | Додав: adminA | Теги: «Дніпро», шансів «Волині». Кубок України | Рейтинг: 0.0/0