Четвер, 12.12.2019, 09:02
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2019 » Листопад » 22 » Як замовити ортопедичні вироби безкоштовно інвалідам в Україні
17:55
Як замовити ортопедичні вироби безкоштовно інвалідам в Україні
Інші останні Медичні новини України

Пацієнти лікарів-ортопедів, яким довелося зіштовхнутися з проблемами у функціонуванні чи навіть втратою кінцівок, намагаються підібрати та замовити ортопедичні вироби та протези, щоб повернутися до нормального повноцінного життя. Однак вартість таких товарів часто непідйомна для сімей з інвалідами. Щоб захистити саме цю категорію населення в Україні діє державна програма з безкоштовного надання необхідних медичних ортопедичних виробів.

Компанія "Орто-крок" пропонує якісні ортопедичні вироби в України, виготовлені по індивідуальним розмірам кожного пацієнта з урахуванням особливостей його проблеми, протікання захворювання та анатомічної будови втраченої кінцівки. Така програма дозволяє кожній людині:

  • отримати необхідний товар для нормального функціонування та розвитку свого тіла;
  • зберегти анатомічно правильну поставу тіла;
  • позбутися психологічних бар’єрів у спілкуванні та налагодженні нормального подальшого життя;
  • швидко відновитися навіть після складної травми та довготривалого лікування.

Для цього достатньо зробити перший крок і замовити ортопедичні вироби безкоштовно в компанії "Орто-крок".

Питання бюрократії

Забезпечення протезно ортопедичними виробами усіх, хто цього дійсно потребує, — головна ціль компанії "Орто-крок". Щоб отримати таку допомогу, необхідно виконати кілька простих кроків:

  1. Звернутися в органи Управління та соціального захисту України для отримання направлення на виготовлення безкоштовних протезів та ортезів.
  2. Підготувати оригінали та зняти копію з паспорта чи свідоцва про народження, ярко ортопедичні засоби необхідні дитині, якій ще не виповнилося 14 років.
  3. Отримати довідку про проведення Індивідуальної програми реабілітації. Якщо мова йдеться про дитину до 18 років чи особу з невизначено. Інвалідністю, потрібен висновок спеціальної комісії.

Звернувшись із зібраними документами до компанії "Орто-крок" через офіційний сайт, ортопедичні вироби стануть для вас безкоштовними.

Хто може отримати ортези чи протези на сайті Ortokrok.com

До категорії людей, які мають право отримати засоби безкоштовно, належать:

  • інваліди, як діти, так і люди похилого віку;
  • військові, які постраждали на службі;
  • ветерани.

Отримайте ортопедичні вироби для інвалідів, щоб повернутися до нормального повноцінного життя уже сьогодні. Заходьте до нас на сайт та оформлюйте документи.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Медичні новини України | Переглядів: 447 | | Теги: ортопедичні вироби для інвалідів, ортопедичні вироби та протези, ортопедичні вироби офіційний сайт, медичні ортопедичні вироби, ортопедичні вироби в Україна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ