Mo, 2022-07-04, 01:54
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Guest
Новини минулих днів

12:59
Ми з вами у цей час! - мер Парижа, кияни і ваш мер дуже хоробрі
Інші останні Столичні новини - новини Києва

Приїзд до Києва мера Парижа — яскравий символ партнерських відносин.

З мером Парижа Анн Ідальго, яка відвідала Київ у цей складний воєнний час, підписали Угоду про встановлення дружніх відносин між нашими містами — Києвом та Парижем, — повідомив сьогодні Віталій Кличко.

Попри залякування й погрози з боку злочинного керівництва рф, дипломатичний десант до України і її серця — Києва, активний і дієвий.

Сьогодні Київський міський голова оприлюднив відео, де мер Парижа Анн Ідальго, ходить вулицями української столиці.

«Київ вдячний мерії Парижу за всю надану гуманітарну допомогу, як у Франції — українцям, які вимушено стали переселенцями, так і за допомогу Україні та столиці», — щиро відповів на моральну і гуманітарну підтримку Віталій Кличко.

Яскравим символом партнерських відносин між нашими містами стала знакова подія, нагадав мер: "Коли 22 березня 2022 року міська рада Парижу одностайно проголосувала за надання місту Києву статусу почесного громадянства. Цією відзнакою, яка вперше присуджена Парижем, і яку отримав Київ, Париж підтвердив підтримку та дружбу з українською столицею, яка сьогодні обороняється і виборює свою свободу".

Столиця Франції є важливим партнером для Києва. Сьогодні між обома столицями було підписано Угоду про встановлення дружніх відносин.

Мер Києва та мер Парижа підписали Угоду про встановлення дружніх відносин між містами у воєнному Києві.

»…ми прагнемо розвивати ефективні економічні відносини, реалізовувати спільні взаємовигідні проекти у різних сферах життєдіяльності міст», — заявив Віталій Кличко.

З мерами всіх міст Європи Віталій Кличко обговорив у середині березня ситуацію в Україні та Києві. Усі вони наголосили на політичній підтримці України та її боротьби за свою незалежність і свободу. Висловили повагу та захоплення відважністю і героїзмом українців.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Столичні новини - новини Києва | Переглядів: 319 | Додав: adminA | Теги: мер Парижа, Київ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]