Чт, 2024-06-13, 08:57
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

13:30
Міністерка оборони Дедондер - Бельгія веде перемовини про безпекову угоду з Україною
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

Бельгія та Україна проводять перемовини двосторонню безпекову угоду. Про це заявила міністерка оборони Людівін Дедондер.

"Бельгія перебуває у переговорному процесі з приводу укладання двосторонньої угоди про безпеку з Україною", - сказала вона на відкритті Форуму оборонної промисловості.

За словами міністерки, це є доказом зобов'язання Бельгії підтримувати Україну не лише під час цієї визвольної війни, а й у довгостроковій перспективі.

Вона також сказала, що продовження реалізації нової європейської оборонно-промислової стратегії матиме вирішальне значення, пов'язуючи підтримку України зі зміцненням стратегічної автономії Європейського Союзу

"Дії, які ми вживаємо сьогодні, мають важливе значення для підтримки України в її боротьбі. Але ці зусилля так само важливі для нашої власної безпеки", - додала Дедондер.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна веде підготовку до підписання семи двосторонніх безпекових угод.

6 травня повідомлялось, що Євросоюз розпочав роботу над відкриттям Офісу оборонних інновацій у Києві. Він має стати своєрідним мостом між інноваційними стартапами у ЄС та українськими компаніями і Збройними Силами.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 194 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]