Чт, 2024-04-18, 10:16

09:41
На болгарському етапі Кубка Європи бадмінтоністка Улітіна виграла "бронзу"

У Софії завершився міжнародний турнір International Challenge (призовий фонд - 15 тисяч доларів), в якому виступали 7 українських бадмінтоністів. Найуспішніше виступила Марія Улітіна з Дніпропетровська, яка посіла 3-4 місце, повідомляє прес-служба Федерації бадмінтону України.

На шляху до четвірки найсильніших вона перемогла трьох суперниць з Франції, Естонії та Бельгії (всі з другої сотні світового рейтингу), а за вихід у фінал програла Беатріс Корралес (Іспанія, 24-та в рейтингу) з рахунком 22:20, 13:21, 14:21.

Цікаво, що тиждень тому Улітіна обіграла іспанку на турнірі в Празі з рахунком 21:18, 21:10.

Успіх на турнірі в Софії дозволить Марії в світовому рейтингу перейти з 77-го рядка на 69-й.

Раніше повідомлялося, що у Ташкенті (Узбекистан) на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби борці греко-римського стилю розіграли нагороди в двох вагових категоріях - до 75 і 85 кг, українець Жан Беленюк (до 85 кг) завоював бронзову медаль.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 901 | Додав: adminA | Теги: болгарському етапі Кубка Європи, бадмінтоністка Улітіна, бронзу | Рейтинг: 0.0/0