Чт, 2024-03-28, 15:28

20:18
На чемпіонаті Європи українські сумоїсти вибороли 72 медалі

Представники України 72 рази піднімалися на п'єдестал чемпіонату Європи із сумо серед юніорів, юнаків та дітей, що проходив у бєларуському місті Могильов.

Про це у понеділок 7 листопада повідомили у прес-службі Міністерства молоді та спорту України.

"За підсумками європейської першості в активі української збірної 72 нагороди, 18 з яких найвищого ґатунку", - зазначили у прес-службі.

23 медалі здобули юніори. В різних вагових категоріях наші співвітчизники вибороли 9 золотих медалей. У їхньому доробку також 3 срібні та 11 бронзових нагород.

Юнацька команда українських сумоїстів має 49 медалей - 9 золотих, 11 срібних та 29 бронзових.

Усього участь у ЧЄ взяли 300 спортсменів, які представляли 16 команд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на чемпіонаті світу-2016 з боротьби сумо, який проходив в столиці Монголії Улан-Баторі, представники України завоювали вісім медалей.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 834 | Додав: adminA | Теги: 72 медалі, українські сумоїсти, чемпіонат Європи | Рейтинг: 0.0/0