Вт, 2025-06-17, 23:59
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Червень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Весь Архів новин

« 1 2 ... 69 70 71 72 73 ... 97 98 »


Представники територіальних громад з усіх районів Чернівецької області висловилися на підтримку євроінтеграційного курсу України під час Буковинського віча-2013 у неділю, 3 листопада.
Останні Новини з регіонів України | Новини європейської України| Додано: 2013-11-04| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)



На Харьковщине торжественно открыли памятник российскому императору Александру ІІІ и собирали подписи против интеграции Украины с Евросоюзом.



Вчера, 26 октября, презентация книги народного депутата от "Свободы" Ирины Фарион "Языковая норма: уничтожение, поиск, восстановление" прошла в Черкассах без освещения.




Роб Годин приехал из Великобритании в Красный луч (Луганская область) преподавать английский в языковой школе и рассказывает о том, как ему здесь нравится.


Крупный пожар произошел на рынке строительных материалов "Селянка" в Одессе. Данных о площади пожара и пострадавших пока нет, но дым от него поднимается выше многоэтажных домов и виден за несколько километров.



Півсотні студентів з місцевого економічного університету затанцювали на центральній площі Тернополя в дощовиках і з парасолями в руках, щоб привернути увагу людей до теми підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.



Сегодня утром в Симферополе образовались жуткие пробки: около сотни людей из пригорода крымской столицы перекрыли трассу.



"Невідомі облили бензином і підпалили тимчасову споруду на галявині протесту в районі вул. Балаклавської! Паліям вдалося втекти з місця злочину! Черговим спільно з пожежними вдалося загасити пожежу!"




Учасники мітингу в Сімферополі перед будівлею кримського парламенту вимагали прискорити процес передачі гуртожитків у комунальну власність і пригрозили голодуванням.




Конституція Криму була прийнята Верховною Радою Криму 21 жовтня 1998 року.



Кримські татари зі свого боку оцінюють напади на мечеті в Криму як прояв терористичних актів на півострові.



Между участниками акций возникла ссора, которая могла перерасти в вооруженную потасовку. Чтобы не допустить нарушений порядка, милиция окружила бунтующих и задержала 58 человек.



У мера Кременчука Олега Мейдановича Бабаєва в кадрі на скандальному відео годинник, схожий на Bovet колекції Fleurier Amadeo. Його ціна складає від 20 до 50 тисяч доларів.



У неділю, 13 жовтня, у Львові пройде Марш слави Української Повстанської Армії.


У Бахчисарайському районі Криму мешканці кількох сіл вийшли на акцію протесту. Кілька років вони конфліктують через земельні ділянки з місцевою агрофірмою, яку пов'язують із сином президента України Віктора Януковича.