Сб, 2024-07-20, 03:45
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

00:11
Піхотну дивізію створять у Литві
Інші останні Новини Європейського Союзу

Уряд Литви затвердив зміни в структурі армії, мета яких – створити піхотну дивізію з танковим батальйоном, а також збільшити кількість призовників. Про це повідомляє Delfi.

Кабмін схвалив законопроєкт, що покликаний розбудовувати піхотну дивізію армії шляхом створення нових та посилення наявних військових частин.

Згідно з поправками, з 2027 року в армії мають реорганізувати Гусарський батальйон імені короля Міндаугаса бригади "Залізний вовк" у Танковий батальйон імені короля Міндаугаса.

Влада планує створити нові підрозділи – Службу портової та берегової оборони Військово-морських сил та Управління кібернетичної оборони.

Крім того, пропонують створити нову військову частину – артилерійський полк, тоді як наявні частини – Інженерний батальйон імені полковника Юозаса Віткуса й Батальйон повітряної оборони Військово-повітряних сил – планують переформувати в полки.

Ці зміни вимагають придбати додаткове озброєння, техніку, боєприпаси та інфраструктуру, на що до 2034 року буде потрібно приблизно 2,3 млрд євро, а після 2034 року – ще приблизно 2 млрд євро.

Крім того, поправки до закону передбачають збільшення кількості призовників на обов'язкову військову службу: щорічно призиватимуть від 4240 до 7040 осіб.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини Європейського Союзу | Переглядів: 300 | Додав: admin | Теги: піхотна дивізія, литва | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]