Сб, 2026-04-04, 13:55
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Квітень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Весь Архів новин

« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 143 144 »

 

 

Відомий футболіст Андрій Шевченко, який був асистентом головного тренера збірної України Михайла Фоменка на Євро-2016, став новим наставником національної команди.

Останні Спортивні новини | Новини європейської України| Додано: 2016-07-16| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Колишній головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич призначений керівником комітету національних збірних команд Федерації футболу України.


 

 

Українка Наталія Прищепа завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в бізі на 800 метрів серед жінок.


 

 

Український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко проведе матч-реванш проти чемпіона світу з боксу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO і IBO Тайсона Ф'юрі 29 жовтня.


 

 

"Дніпро" визначився з новим наставником першої команди. Ним став Дмитро Михайленко. Про це у четвер 30 червня повідомляє офіційний сайт клубу.


 

 

Український спортсмен Дмитро Чумак, який був шостим на чемпіонаті світу з важкої атлетики 2015 року в американському Г'юстоні у ваговій категорії до 94 кг, у підсумку став бронзовим призером цих змагань.


 

 

"Українець Микола Буценко здобув перемогу у фіналі ліцензійного олімпійського турніру в Баку (Азербайджан)", - йдеться у повідомленні.


 

 

Про це на прес-конференції у Будинку футболу заявив очільник Федерації футболу України Андрій Павелко.


 

 

 

У столиці Азербайджану проходить четвертий етап Кубка світу з кульової та стендової стрільби.


 

Національну команду, яка програла всі матчі фінальної частини чемпіонату Європи у Франції, зустрічали тільки журналісти - уболівальників, якщо не зважати на пасажирів у терміналі, не виявилося.


 

 

Лідер збірної України з фехтування на шаблі Ольга Харлан обмежилася бронзовою нагородою в особистій першості на чемпіонаті Європи.


 

16 июля в Одессе на стадионе "Черноморец" состоится матч за Суперкубок Украины "Шахтер" – "Динамо". Начало в 21:00.


 

 

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко не має наміру залишатися на своїй посаді після Євро-2016.


 

 

Спілка європейських футбольних асоціацій підтвердила "виліт" збірної України з числа претендентів на титул чемпіона Європи-2016 постом на своїй сторінці у Twitter.


 

 

Збірні Німеччини та Польщі увечері 16 червня зіграли внічию 0:0 у другому турі групи С чемпіонату Європи з футболу у Франції.