Середа, 30.09.2020, 00:23
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

11:46
Умови для перенесення місцевих виборів назвав глава ЦВК
Інші останні Політичні новини України

Глава ЦВК назвав умови для перенесення місцевих виборів

Глава ЦВК Олег Діденко розповів, чи є ймовірність, що через епідемію коронавірусу перенесуть місцеві вибори, які призначені на 25 жовтня.

Про це пише "Україна 24".

"Підстави для перенесення, відстрочки виборів 25 жовтня станом на сьогодні — це введення в Україні або в окремих її місцевостях надзвичайного стану, відповідно, процедури здійснюються відповідно до встановленого Конституцією порядку, видається відповідний указ президента, який затверджується Верховною Радою. Якщо, наприклад, є підстави для введення надзвичайного стану у зв'язку із загрозою життю або здоров'ю громадян під час виборчого процесу, в указі може бути визначено обмеження тільки виборних прав, але не широкого спектра", — сказав він.

Діденко додав, що надзвичайний стан може вводитися тільки в окремих районах.

"Відповідно до законодавства України надзвичайний стан може вводитися як на території України в цілому, так і в окремих місцевостях. Теоретично такий розвиток подій можливий", — сказав він.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Політичні новини України | Переглядів: 295 | Додав: adminA | Теги: перенесення місцевих виборів, Глава ЦВК | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]