18:11
"Золото" чемпіонату Європи з біатлону виграла Україна
Інші останні Спортивні новини

Україна виграла "золото" чемпіонату Європи з біатлону

Збірна України здобула у четверг золоту медаль у класичній змішаній естафеті (2х6+2х7,5 км) чемпіонаті Європи-2020, що триває у білоруському місті Раубичі.

Валя Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний показали час 1 година 11 хвилин 32,1 секунди і використали 9 додаткових патронів на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Другими на фініші були представники Росії (відставання 32,2 секунди; 9 додаткових патронів), третьою стала команда Норвегії (+33,7; 3)

Загалом в гонці взяли участь 22 команди.

Змагання чемпіонату Європи продовжаться у суботу, 29 лютого, спринтерськими гонками, а завершаться наступного дня масстартами.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1349 | Додав: adminA | Теги: золото чемпіонату Європи, біатлон, україна | Рейтинг: 5.0/1