П`ятниця, 18.01.2019, 21:28
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2016 » Серпень » 23 » Найвидатнішими особистостями українці назвали Тараса Шевченка і Степана Бандеру
11:03
Найвидатнішими особистостями українці назвали Тараса Шевченка і Степана Бандеру
Інші останні Новини України

Населення України вважає, що працьовитість, оптимізм, життєрадісність і сміливість допомагають боротися з труднощами і проблемами, найвизначнішими українцями вважають Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького і Степана Бандеру, про що свідчать дані опитування компанії TNS.

Обираючи позитивні якості, притаманні українцям, 30% опитаних назвали волелюбність, 24% - гостинність, 11% - дружелюбність. Доброту відзначили 6% і щедрість 5%. У західному регіоні значно частіше, ніж загалом у країні, найважливішою якістю називали гостинність (33%), у південному – волелюбність (41%), у північному – щедрість (13%).

Відзначаючи якості, які допомагають українцям долати труднощі і проблеми, 47% назвали працьовитість, 37% - оптимізм і стільки ж – терпимість до думок і поглядів. Життєрадісність і відчуття гумору назвали 32%, завзятість і наполегливість – 26%.

При цьому представники молодшої вікової групи значно частіше обирали тверду волю (29%), цілеспрямованість і сміливість (по 25%). Представники західного регіону частіше називали працьовитість (58%) і старання (13%).

Найбільш видатним українцем назвали Тараса Шевченка (30%), Богдана Хмельницького вважають таким 4% опитаних, Григорія Сковороду – 3%, Степана Бандеру – 3%, Михайла Грушевського - 2%.

Кожен п'ятий (20%) назвав іншу особу, а 38% вагалися з відповіддю. Жителі Києва частіше, ніж загалом у країні, згадували Ігоря Сікорського (4%) і Пилипа Орлика (3%), а жителі західного регіону - Степана Бандеру (6%) і Андрія Шептицького (2%).

Серед найвидатніших гетьманів України 52% назвали Богдана Хмельницького, 13% - Івана Мазепу, по 7% - Петра Сагайдачного і Пилипа Орлика, а 2% - Дмитра Вишневецького. Інших називали 4%, а 15% не змогли відповісти на це запитання.

Опитування було проведено компанією TNS спеціально до Дня Незалежності України 16-21 липня. Он-лайн було опитано тисячу респондентів віком від 18 до 55 років на всій території України (окрім Криму), міське населення за квотою за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту.

Категорія: Новини України | Переглядів: 644 | | Теги: Степан Бандера, Тарас Шевченко, Українці, найвидатніші особистості | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ