Субота, 28.11.2020, 19:52
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

 

Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Ринкевичс назвав істеричною реакцію російського сенатора Алексєя Пушкова.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 02.09.2019| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Підвищена вологість в приміщенні – проблема, яка в багатьох будинках стає дуже актуальною саме навесні та влітку, коли відключене опалення. Як усунути зайву вологість швидко та просто? Купити осушувач повітря. Для чого він, як працює – читайте в статті


 

Сьогодні, 2 вересня, всупереч Мінським угодам, знову б'ють по наших позиціях з мінометів різних калібрів та ствольної артилерії.


 

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу (КПК).


 

Дипломатичні радники лідерів України, Франції, Німеччини та Росії 2 вересня в Берліні обговорять підготовку зустрічі лідерів "нормандської четвірки".


 

Такой кровельный материал, как битумная черепица, используется при возведении построек еще с конца XIX века.


 

П’ята ракетка світу та перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла у двох сетах американку Медісон Кіз і вперше вийшла до чвертьфіналу відкритого чемпіонату США з тенісу.