Пт, 2024-03-29, 17:24

16:10
До топ-10 найсильніших на етапі Кубка світу увійшла українська біатлоністка Джима
 В рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону в гонці переслідування кращий результат (8 місце) серед українок показала Юлія Джима.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, Джима протягом всієї гонки входила до лідируючої групи, а на останньому вогневому рубежі допустила промах при стрільбі, відставши в підсумку більш ніж на хвилину від переможниці змагань, пише УНІАН.

Переможницею гонки стала норвежка Тура Бергер, друге місце зайняла її співвітчизниця Сюнневе Солемдаль, третє - Дар`я Домрачева з Бєларусі.

З інших українок 11-те місце посіла Наталія Бурдига, 14-те - Олена Підгрушна, 15-те - Валентина Семеренко.

Раніше, на етапі Кубка світу в Обергофі Підгрушна завоювала "бронзу" у спринті, а Семеренко в ході етапу вийшла на перше місце в загальному заліку Кубка світу сезону 2013/14 р.р.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 901 | Додав: adminA | Теги: українська біатлоністка Джима, Кубка світу, Топ-10 | Рейтинг: 0.0/0