Чт, 2024-03-28, 22:38

12:29
"Московську шаблю" виграла українка Харлан
Інші останні Спортивні новини У Москві завершилися особисті змагання серед жінок у рамках турніру "Московська шабля", які виграла українка Ольга Харлан.

Як передає УНІАН, серед учасниць змагань були три кращі саблістки світу на даний момент - росіянка Софія Веліка, американка Маріель Загуніс і українка Харлан.

Саме вони й розіграли між собою медалі турніру. Найменше повезло посіяній в Москві під першим номером американці, що посіла нижній щабель п'єдесталу пошани.

У фіналі ж, українка виявилася сильніше Велікої - 15:9, дуже впевнена перемога.

Що стосується партнерок Харлан по збірні України, то Галина Пундик зайняла 15-е місце, Алена Вороніна - 38-е й Ніна Козлова - 54-е.

Змагання серед чоловіків в одиночному розряді виграв росіянин Микола Ковальов. Кращим з українців тут був Андрій Ягідка - 10-е місце.

Тріумфатором командних змагань у чоловіків стала збірня Австрії. В українців - 15-е місце.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 922 | Додав: adminA | Теги: Московську шаблю, українка Харлан | Рейтинг: 0.0/0