Ср, 2025-12-31, 14:32
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 77 78 79 80 81 ... 234 235 »

Яцек Чапутович

 

Польща відчуває загрозу від Росії, відтак інтенсивно інвестує у свою безпеку.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 2019-02-16| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Керівниця військового відомства Німеччини Урсула фон дер Ляєн обіцяє, що Німеччина попри всі перепони збільшить оборонний бюджет до рівня у 2% ВВП.


 

 

Уряд вважає, що меморіал має бути місцем пам'яті про громадянську війну, а не прославляти диктатуру.


 

 

Залишилося мало угод, які б Росія не порушила, а ситуація, за якої один порушує договір, а інший - його дотримується, не може тривати.


 

 

Голову департаменту контррозвідки Служби інформації і безпеки Бельгії Клемента Вандерборре відсторонили від обов’язків.


 

 

Німеччина збудує щонайменше два термінали для прийому скрапленого природного газу на півночі країни.


 

Польща у відповідь на висилку польського консула з Осло оголосила дипломата Норвегії персоною нон грата.


 

За словами прем'єра Польщі Матеуша Моравецького, Німеччина і Франція помилково хочуть вбачати в Росії лише торгового і економічного партнера.


 

Литва в якості загроз національній безпеці визначила Росію і Китай, а також сусідню Білорусь як найважливішого союзника Кремля.


 

Європейських дипломатів, які працюють у Брюсселі, попередили про сотні російських і китайських шпигунів, які працюють у місті.


 

 

Швейцарські неурядові організації більше не матимуть права на фінансування з фондів Європейського союзу.


 

Раніше вона відмовлялася піти у відставку, хоча і визнала, що не отримала від спецслужб інформації на підтвердження своїх слів про змову.


 

Таку позицію у понеділок ухвалив комітет Європейського парламенту у закордонних справах 44 голосами за і 2 проти, повідомляє прес-служба ЄП.


 

 

Естонія повинна офіційно вимагати від Росії відшкодувати збитки за радянську окупацію..


 

Колишній мер польського міста Слупськ та перший відкритий гей серед політиків країни Роберт Бедронь зареєстрував опозиційну до влади партію під назвою "Весна".