Пт, 2025-08-08, 03:28
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Серпень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 143 144 »

 

 

Кількість нагород України на Паралімпійських іграх, що зараз тривають у бразильському Ріо-де-Жанейро, зросла до 81.

Останні Спортивні новини | Новини європейської України| Додано: 2016-09-15| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Футболісти київського "Динамо" поступилися у вівторок італійському "Наполі" (1:2) у матчі 1-го туру групового раунду (квартет В) Ліги чемпіонів УЄФА.


 

 

Україна на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро здобула "золото", "срібло" і "бронзу" на легкоатлетичній арені.


 

 

Українка Лідія Соловйова завоювала золоту медаль у змаганнях з пауерліфтингу на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро.


 

 

У Ріо-де-Жанейро завершився другий змагальний день Паралімпіади-2016, де представники збірної України завоювали ще дві золоті нагороди, повідомляє офіційний сайт змагань.


 

 

"Шахтар" у рамках 7 туру УПЛ зіграв внічию 1:1 з "Динамо" на ОСК "Металіст" у Харкові.


 

 

У чемпіонаті України з хокею в сезоні 2016-2017 років візьмуть участь тільки шість команд.


 

 

В Баку (Азербайджан) завершился 5-й тур шахматной Олимпиады и перед единственным выходным днем на турнире мужская и женская сборные Украины идут на 2-м месте в турнирных таблицах.


 

 

На столичному НСК "Олімпійський" завершився матч 1-го туру відбіркового раунду Чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна України приймала команду Ісландії і звела гру внічию - 1:1.


 

Національна збірна України з футболу сьогодні 5 вересня проведе стартовий поєдинок відбіркового турніру чемпіонату світу-2018, у якому на столичному НСК "Олімпійський" зустрінеться з командою Ісландії.


 

 

Нинішній бюджет "Дніпра" менше за попередній в десять разів. Про це заявив генеральний директор дніпровського клубу Андрій Стеценко, коментуючи фінансову ситуацію в команді.


 

 

На Відкритому чемпіонаті США в Нью-Йорку, четвертому і останньому в нинішньому сезоні турнірі серії Grand Slam, вперше в третьому колі одиночного розряду зіграють відразу чотири представники України.


 

 

Київське "Динамо" і донецький "Шахтар" направили в УЄФА списки футболістів, які будуть заявлені за клуби для участі в групових турнірах Ліги чемпіонів і Ліги Європи відповідно.


 

Українки Еліна Світоліна, Леся Цуренко і Катерина Бондаренко вийшли до третього кола останнього в нинішньому сезоні турніру серії Grand Slam - Відкритого чемпіонату США з тенісу (US Open), який проходить у Нью-Йорку.


 

 

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна завдяки виходу у фінал турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier в Нью-Хейвені (США) повернулася до першої 20-ки найсильніших тенісисток планети.