Вт, 2024-04-16, 21:16

17:37
Українець Іщенко став чемпіоном Європи з боксу серед аматорів
Інші останні Спортивні новини
Український боксер Павло Іщенко (до 60 кг) приніс Україні єдине золото чемпіонату Європи серед аматорів, перемігши у фінальному протистоянні білоруського спортсмена Вазгена Сафарянц, повідомляє інтернет-журнал vRINGe.com. Чемпіонат Європи з боксу проходить у Мінську.

На шляху до першої сходинки п'єдесталу пошани Іщенко також по черзі пройшов ірландця Шона Маккомба, литовця Гіттіса Ваїткуса, шотландця Чарльза Флінна і росіянина Дмитра Полянського.

Крім того, інший український боксер Микола Буценко завоював срібну медаль чемпіонату Європи серед аматорів, не впоравшись у фінальному поєдинку з першим номером посіву з Ірландії Джоном Джозефом Невіном. Підсумком трираундового протистояння стала перемога Невіна за очками одностайним рішенням суддів.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 929 | Додав: adminA | Теги: Українець Іщенко, чемпіон Європи, аматори, бокс | Рейтинг: 0.0/0