Чт, 2024-04-18, 11:44

02:14
"Металіст" вийшов до групового раунду Ліги Європи. ВІДЕО
Інші останні Спортивні новини

Харківський "Металіст", слідом за "Дніпром", пробився у груповий раунд Ліги Європи. На домашньому стадіоні підопічні Мирона Маркевича впевнено розібралися з бухарестським "Динамо", обігравши румунський клуб з рахунком 2:1.

"Металіст" - "Динамо" Бх 2:1

Голи: Бланко, 29, Крістальдо, 61 - Куртян, 52

"Металіст": Горяїнов, Обрадовіч, Гуйє, Торсільері, Барвінко, Торрес, Шав'єр, Соса (Вілліан, 77), Бланко (Едмар, 57), Марлос (Тайсон, 57), Крістальдо

Рахунок відкрив Бланко, який технічно розібрався із захисником в штрафному майданчику "Динамо" і точно пробив у ближній кут воріт. На початку другого тайму румуни рахунок зрівняли - чудовий удар вийшов у Куртяна. Проте вже через 9 хвилин Крістальдо замкнув передачу з флангу від Тайсона і встановив остаточний результат.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1111 | Додав: nowyny | Теги: Металіст, динамо | Рейтинг: 0.0/0