Неділя, 05.04.2020, 07:28
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
СтатистикаУ Борщеві Тернопільської області проходить фестиваль "Борщ їв". Під час фестивалю усі населені пункти району представляють свій борщ, приготовлений за самобутніми рецептами.
Останні Новини з регіонів України | Новини європейської України| Додано: 09.09.2012| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)Російська влада не має наміру скасовувати накопичувальну частину пенсії, заявив віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов на прес-конференції в рамках саміту АТЕС в неділю, 9 вересня.В воздухе над джунглями Амазонки постоянно витает большое количество органических частиц, что вместе с высокой влажностью приводит к частым осадкам в регионе.Студенти Національного гірничого університету Дніпропетровська стали авторами унікальних винаходів.
«Хіба справедливо, що мінімальна зарплата у нас становить 1002 гривні, а один день утримання президента коштує 4 млн. грн?»
У понеділок працівники залізниці розпочнуть пікетування міністерства інфраструктури на знак протесту проти "злочинної реструктуризації Укрзалізниці".Запровадження продажу сім-карт до мобільних телефонів лише за паспортом – втручання у приватне життя користувачів мобільного зв’язку.
Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa в суботу відновила нормальну роботу після 24-годинного страйку бортпровідників.У суботу близько 12.00 на сході Індонезії стався землетрус магнітудою 6,0, повідомляє Геологічна служба США.


Представники громадськості Рівного ініціювали збір підписів під зверненням до Президента України та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з вимогою припинити тиск на телеканал ТВі та відновити його мовлення у кабельних мережах