Понеділок, 30.03.2020, 23:37
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика


Міністерство внутрішніх справ уклало низку угод на придбання обладнання та спецавтомобілів на 60,90 мільйона гривень, повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".
Останні Політичні новини України | Новини європейської України| Додано: 03.09.2012| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)
Пожежа в центральному авіадиспетчерському пункті стала причиною припинення всього повітряного сполучення в районі столиці США.Сукупний державний борг України до кінця 2012 року становитиме 36% валового внутрішнього продукту (ВВП), що відповідає показнику на початок року, прогнозує уряд країни.
Прем'єр-міністр України Микола Азаров наголошує на необхідності будівництва сміттєпереробних заводів у Києві.Відомий у минулому футболіст донецького "Шахтаря" і київського "Динамо" і тренер Анатолій Коньков обраний на пост президента Федерації футболу України на 4 роки.

Фестиваль фламенко (Бієнале де фламенко) проходить в іспанській Севільї що два роки і триває майже місяць. Перший відбувся у 1980 році. Відкриття фестивалю щоразу припадає на різні дати. Фламенко - традиційний музично-танцювальний стиль, представлений десятками різновидів.


Під час виступу глави держави близько десяти осіб, деякі з яких були у футболках із написом "Стоп цензурі", підвелися з плакатами з текстами англійською та українською мовами.
Науковці з Університету Бонна (Німеччина) вважають, що залежність від соцмереж та інших інтернет-ресурсів схожа на пристрасть до нікотину.
Київ відмовився формувати резерв російського газу у власних сховищах для гарантування постачань палива до ЄС.Дослідження показали, що краще не поспішати зі статевим життям до шлюбу. У пари, яка переспала на першому побаченні, менше шансів залишитися разом надовго.