Середа, 16.06.2021, 09:45
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

 

 

У зв'язку з цим, упевнений політик, сьогоднішній партії влади не вдасться виграти місцеві вибори.

Останні Політичні новини України | Новини європейської України| Додано: 03.07.2020| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

россия, подводная, лодка, нато, атлантика

 

В конце прошлого года 10 российских подводных лодок вышли со своих баз на арктическом побережье России и взяли курс на запад.


аренда, торговое, помещение, Днепр 

Уже многие предприниматели смогли лично убедиться в том, насколько серьезным вопросом является аренда торговых помещений Днепр.


прогноз, погода, літо

 

 

У західній частині України у п'ятницю, 3 липня, очікуються дощі, у Карпатському регіоні - значні. На півдні ж та сході буде спекотно - місцями до 36 градусів тепла.


прокуратура, суд, обвинение, манафорт

 

Прокуратура Нью-Йорка объявила о намерении оспорить решение суда об отклонении обвинения по делу об ипотечном мошенничестве в отношении Пола Манафорта.


 

 

Рейтинг президента Володимира Зеленського та його команди стрімко падає через те, що вони не мають ні ідеології, ні кваліфікації.


 

 

Згідно з концепцією системи територіальної оборони кістяк підрозділів будуть складати ветерани війни.


суд, лондон, гуайдо, президент, венесуэла, спор, золото

 

"Какими бы ни были основания для этого признания, правительство Ее Величества безоговорочно признает Гуайдо в качестве президента Венесуэлы".