11:58 "Діджиталізація" - слово 2019 року | |
Інші останні Новини України
"Слово являє собою спрощену форму більш точного терміну "цифрова трансформація" та є проявом глобальної цифрової революції. Інші світові тренди, такі як зміна клімату чи проблеми ґендерної ідентичності, не набули суттєвого поширення в українській публічній дискусії", - зазначають на сайті словника. Тож термін з великим відривом очолив список найвідвідуваніших слів словника, а кількість його переглядів зросла на 1,535% у порівнянні з минулим роком. Так, аналізуючи популярність слова року, зазначається, що явище, яке розпочало свій шлях у бізнес-середовищі - знайшло своє місце й у сфері державного управління. Адже цьогоріч було створено Міністерство цифрової трансформації України, яке має амбітні плани щодо цифровізації держави. "Держава у смартфоні" — ще один прояв діджиталізації, також став важливим виразом року, що минає. Хоча цього року перемогло неполітичне слово, усі інші претенденти відображали політичні події: "Зе", "монобільшість", "турборежим", "розведення", "червоні лінії" та "полонені". Словник "Мислово" створений у 2012 році з метою фіксації неологізмів, сленгу та інших проявів сучасної української мови. Слова та визначення до них надсилають звичайні користувачі. "Мислово" обирає слово року всьоме. Основними критеріями при виборі слова року є його популярність та соціальна значущість. Нагадаємо, що словом 2018 року названо "Томос".
Повідомляють Новини європейської України | |
|
Всього коментарів: 0 | |