Пт, 2025-12-05, 08:47
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Грудень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 75 76 77 78 79 ... 246 247 »

 

Нова редакція закону про житлово-комунальні послуги, яка чекає на розгляд Верховною Радою, передбачає нарахування пені за несвоєчасну сплату боргу по ЖКГ в розмірі 0,1% від його суми за кожен день прострочення.

Останні Економічні новини | Новини європейської України| Додано: 2017-02-12| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

В Україні стартувала програма ЄС, яка дозволить Європейському інвестиційному банку підтримати малі та середні підприємства в Україні.


 

 

За кордоном працює п'ять мільйонів громадян України, повідомив на симпозіумі з питань легальної зайнятості українців за кордоном в.о. голови Державної служби зайнятості.


 

Кабінет Міністрів схвалив оновлену концепцію управління державними фінансами, що передбачає запровадження середньострокового бюджетного планування строком на три і більше років.


 

 

Угода про зону вільної торгівлі з Канадою в середньостроковій перспективі принесе в економіку України 200-300 млн доларів.


 

 

Зростання витрат на оплату праці, особливо для малого та середнього бізнесу, призведе до суттєвішого зниження зайнятості, ніж прогнозувалося раніше.


 

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті".


 

 

ПАТ "Укрзалізниця" запускає у роботу мобільний додаток для придбання квитків через смартфони, що працюють на системі Android.


 

 

Україна посідає перше місце в експорті волоського горіха серед країн Європи. Також країна увійшла до топ-5 виробників цього продукту у світі.


 

Для частных предпринимателей могут снизить ставку единого налога. Подобное предложение содержится в законопроекте №6004, который зарегистрирован в Верховной Раде.


 

 

Уряд доб'ється виконання рішення про зниження цін на ліки проти гіпертонії, цукрового діабету та бронхіальної астми в Україні з 1 лютого.


 

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко вважає неприпустимою ситуацію, коли 50% громадян, котрі працюють, не сплачують податків або сплачують їх у неповному обсязі.


 

 

В Україні за роки її незалежності чисельність дитячого населення знижується з надзвичайною швидкістю, скоротившись майже вдвічі.


 

 

У 2016 році Департамент поліції і прикордонної охорони Естонії видав тимчасову посвідку на проживання для роботи 1807 громадянам третіх країн, 1030 з яких - громадяни України.


 

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення.