"Нам потрібно значно більше. І я буду працювати для того, щоб ми, європейці, українці та німці, зробили нашу Європу безпечною."
17 жовтня Рада Євросоюзу ухвалила створити Місію Європейського Союзу(EUMAM Ukraine) з надання військової допомоги Україні.
Під час зустрічі організацію хотіли спонукати домогтися від росії доступу до Оленівки та відвідати українських військовополонених.
Міністр закордонних справ Франції Катрін Колона прибула до Києва з офіційним візитом.
ЗСУ продовжують успішний напрямок на південному фронті. Окупаційна адміністрація вивозить цивільних із Херсона, побоюючись взяття міста.
Біженцям дозволили повертатися на тривалий час на Батьківщину, зберігаючи водночас свій статус в ЄС.
Німеччина передала Україні першу з чотирьох обіцяних систем ППО IRIS-T. Вони призначені для захисту цивільного населення від ракетних ударів.
Українці зі стажем роботи у Польщі зможуть претендувати на пенсію у цій країні. Для цього потрібно відповідати одній із вимог.
Франція передала Україні понад тисячу тонн допомоги. Вантаж уже перебуває в дорозі - зараз він в місті Сучава.
Про це повідомив міністр оборони Словаччини Ярослав Надь, - для протидії агресії рф.
Обговорили міжнародну технічну допомогу від Федеративної Республіки Німеччина та Європейського Союзу для першочергових потреб ЗСУ.
Основний фактор для України щодо вступу до НАТО — це перемога у повномасштабній війні проти рф.
Для перемоги над агресивною росією потрібно збудувати нову архітектуру безпеки.
Прем'єр-міністр Великої Британії впевнена, що Україна може перемогти у війні з росією.
"В Люксембурзі були шоковані тим, що робить путін і росія сьогодні в Україні, розв’язавши агресію проти суверенної держави в центрі Європи".