Пт, 2024-04-19, 16:43

21:47
Олександрія в меншості відстояла нічию з Астрою

Олександрія зіграла внічию з Астрою (0:0) у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Олександрія розпочала матч досить впевнено і впродовж першого тайму створила кілька моментів для взяття воріт. Натомість господарі практично нічим не змогли відповісти.

У другій половині поєдинку Астра спробувала захопити ініціативу. Однак олександрійці впевнено захищались і добре контратакували. В цілому команда Володимира Шарана була набагато ближчою до взяття воріт і не вистачало лише дотиснути румунів.

На 78-й хвилині поєдинку Басов необачно отримав другу жовту картку і залишив команду в меншості. Олександрія вимушено збилась на оборону власних воріт і вберегла нічийний рахунок.

Матч-відповідь відбудеться 3 серпня.

Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд

Астра – Олександрія – 0:0

Вилучення: немає – Басов, 78 (друга жовта картка)

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 718 | Додав: adminA | Теги: Нічия, Астра, Олександрія | Рейтинг: 0.0/0