Українка вперше в кар'єрі потрапила в топ-30 рейтингу WTA

Друга ракетка України Леся Цуренко вперше в кар'єрі потрапила в топ-30 рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA), встановивши таким чином особистий рекорд.

Про це повідомляє сайт "Великий Теніс України".

В оновленому рейтингу Цуренко займає 29 позицію в рейтингу, що на чотири позиції краще її колишнього особистого рекорду. У цьому році на трав'яному "мэйджоре" Леся вперше змогла пройти два раунди боротьби в основі.

Раніше Цуренко також показала свій найкращий результат на Відкритому чемпіонаті Франції, де зупинилася в третьому колі. Також у цьому сезоні Леся завоювала свій третій титул WTA, перемігши на турнірі в Акапулько.

А першій ракетці України Еліні Світоліній також вдалося встановити особистий рекорд на Вімблдоні, вигравши три зустрічі в одиночному розряді.

Тим не менш, поліпшити свої результати в рейтингу Світоліна не змогла. Українка поступилася п'яту сходинку у світовій класифікації чемпіонці Вімблдону Гарбинье Мугурусе.

29 (35). Цуренко (Україна) - 1543

Нагадаємо, українська тенісистка Леся Цуренко встановила особистий рекорд, вийшовши в 1/16 фіналу Вімблдонського турніру.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 663 | Додав: adminA | Теги: Цуренко, особистий рекорд, світова тенісна класифікація | Рейтинг: 5.0/1