Th, 2022-05-19, 23:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Guest

 

Перевозка грузов – трудоемкий процесс, который требует обязательного выполнения установленных правил и требований, одним из которых выделяется правильная и эффективная упаковка грузов.

Останні Новини України | Новини європейської України| Додано: 2019-07-30| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Німецька поліція провела обшуки в чотирьох федеральних землях в рамках розслідування діяльності ультраправого угрупування.


 

В Киеве празднование Дня Независимости в этом году состоится в новом формате: вместо традиционного парада в центре города пройдет Шествие достоинства.


 

Принято считать, что мессенджеры практически вытеснили SMS. По большому счету это так и есть.


 

 

Министерство иностранных дел Украины сообщает о расширении сети визовых центров государства за рубежом.


 

 

Росстат сообщил, что уровень бедности в первом квартале года вырос до 14,3%, объяснив это ростом прожиточного минимума.


 

У всьому світі набирає обертів нова схема шахрайства. Жителям різних країн надсилають в месенджерах новина про те, що нібито компанія Adidas проводить акцію і безкоштовно роздає взуття.


 

Міністр оборони Франції Флоренс Парлі заявила, що країна запустить мініатюрні супутники спостереження з оборонною зброєю.


 

 

П'ятий президент України Петро Порошенко пояснив, чому на парламентських виборах українці проголосували саме за такі партії.


 

Если вы собрались заменить канализацию в частном доме или новострое, логичным будет выбрать товар, который полностью соответствует последним стандартам качества.


 

За його словами, перед початком роботи у новій митниці працівники проходитимуть певний курс адаптації, свого роду “курс молодого бійця”.


 

 

Киянка Леся Цуренко стартувала в одиночній сітці турніру WTA International у Вашингтоні.