Чт, 2024-03-28, 14:56

09:11
На передолімпійському турнірі в Ріо-де-Жанейро українські лучниці посіли друге місце
Інші останні Спортивні новини

У столиці XXXI літньої Олімпіади Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбувся командний турнір тестових змагань зі стрільби з лука, де у стрільбі з класичного лука жіноча збірна України посіла 2-ге місце.

Українки виступали у складі Лідія Січеникова, Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, повідомляє прес-служба Федерації стрільби з лука України.

На шляху до фіналу українки перемогли італійок (6:2), у чвертьфіналі – росіянок (5:4), у півфіналі – американок (5:1), а у фіналі програли команді Південної Кореї (0:6).

У матчі за бронзу китаянки перемогли американок (6:2).

У чоловічому турнірі найсильнішою стала збірна Китаю, яка взяла гору у фіналі над командою Канади (6:0). Третє місце у голландців, які перемогли лучників з Тайваню (5:3).

Збірна України (Георгій Іваницький, Маркіян Івашко, Віктор Рубан) вибула з боротьби у чвертьфіналі, програвши команді Тайваню (0:6) і розділивши 5-8 місця.

Ігри XXXI Олімпіади пройдуть з 5 по 21 серпня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 882 | Додав: adminA | Теги: ріо-де-жанейро, друге місце, українські лучниці, турнір | Рейтинг: 0.0/0