Ср, 2026-06-03, 15:27
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Червень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Весь Архів новин

« 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 186 187 »

 

Заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд звернулася до депутата з проханням говорити українською мовою, оскільки він перебуває в українському парламенті.

Останні Політичні новини | Новини європейської України| Додано: 2017-10-04| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Верховна Рада України на цьому тижні розгляне у другому читанні поправки до процесуальних кодексів, які дозволять розпочати роботу оновленого Верховного Суду.


 

Верховна Рада у середу продовжить розгляд законопроекту № 6232 у другому читанні про внесення змін до Господарського, Цивільного процесуальних кодексів, Кодексу адміністративного судочинства.


 

 

Верховна Рада має продовжувати пленарне засідання у четвер до повного розгляду питань з пенсійної реформи.


 

Польські прикордонники у ПП "Медика" пропустили автобус із екс-головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі до українського пункту пропуску "Шегині".


 

У  державній резиденції "Залісся" в Київській області президент України Петро Порошенко і депутати від парламентської фракції Блок Петра Порошенка обговорювали поточні політичні моменти.


 

В Адміністрації президента зазначили, що парламентські фракції не вносили нових кандидатур до Центральної виборчої комісії.


 

 

В Интернете вы найдете личный сайт Максима Викторовича Микитася. Здесь можно узнать про народного депутата Украины VIII созыва.


 

Обидва президенти коротко висловили свої ремарки після більш широких зустрічей Порошенка з віце-президентом Майком Пенсом та керівними радниками з національної безпеки".


 

Свято Героїв. Народжене традиціями вшанування полеглих стрільців у 20-х роках ХХ століття, сьогодні це свято набуло особливого статусу.


 

 

Во вторник 16 мая Верховная рада запретила использование георгиевской ленты в Украине, введя за нарушение административное наказание.


 

 

В Украине была разработана технология, благодаря которой жителей Донбасса избавят от российских пропагандистских телеканалов.


 

Верховна рада ухвалила проект постанови №6111 про "Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо безпекових гарантій".


 

 

Верховна Рада сьогодні о 12:30 планує провести урочисте засідання присвяченого 100-річчю українського парламентаризму.


 

 

На загальнонаціональних каналах частка передач і фільмів українською мовою має становити щонайменше 75%.