Пт, 2026-02-13, 09:50
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Лютий 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Весь Архів новин

« 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 186 187 »

 

 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що Хатія Деканоїдзе подала рапорт про відставку з посади голови Національної поліції 11 листопада.

Останні Політичні новини | Новини європейської України| Додано: 2016-11-14| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Команда губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі, який подав у відставку, планує активно займатися політикою в Україні й розраховує домогтися дострокових виборів до парламенту.


 

 

Служба безпеки заборонила в`їзд в Україну близько 140 російським діячам культури. Про це народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ольга Червакова повідомила у Facebook.


 

 

Верховна Рада прийняла в цілому постанову, яка скасовує нещодавнє рішення парламенту про підвищення зарплат депутатам в 2-2,5 раза – до більш як 40 тис. грн.


 

 

Міністерство юстиції України ініціюватиме розширення персональних санкцій проти Росії, якщо незаконно засуджені українці Олег Сенцов та Олександр Кольченко не будуть повернуті Україні.


 

 

Україна намагатиметься з мінімальними втратами для українців вийти з низки угод у рамках СНД, які не потрібні Українській державі.


 

Міністерство фінансів України, діючи від імені держави, надало 7 жовтня англійському суду докази у справі щодо боргу України за єврооблігаціями на 3 млрд дол США, викупленим Російською Федерацією в грудні 2013 року.


 

 

Фракція "Блок Петра Порошенка" не голосуватиме за постанову про запровадження візового режиму з Російською Федерацією.


 

 

В оновленому складі Центральної виборчої комісії мають бути представники всіх парламентських фракцій. Таку думку заступник голови ЦВК Андрій Магера.


 

 

Верховна Рада звернулася до міжнародних організацій та парламентів іноземних держав із закликом засудити і не визнавати рішення судів Російської Федерації про заборону діяльності Меджлісу.


 

 

Ніхто з українських нардепів так і не наважився заповнити та подати е-декларацію. Таку інформацію 3 жовтня озвучив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.


 

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вважає, що парламент підтримає введення візового режиму між Україною і Російською Федерацією.


 

 

Верховний Суд просить Конституційний Суд визнати неконституційним ліквідацію вищих спеціалізованих судів та конкурсний відбір суддів.


 

У Києві на Алеї Небесної Сотні в Міжнародному центрі культури і мистецтв (колишньому Жовтневому палаці) сьогодні 30 вересня проходить урочистий з'їзд з нагоди 25-річчя від дня створення ВО "Свобода".


 

 

Верховна Рада України завершила розглядати подання про звільнення суддів за порушення присяги: за чотири з половиною години депутати прийняли постанови про звільнення 29 суддів з 33.