Сб, 2024-04-27, 16:16

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 142 143 »

Відомий ресурс підбив підсумок битви за чвертьфінал чемпіонату Європи між шведами та українцями.

Останні Спортивні новини | Новини європейської України| Додано: 2021-06-30| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

В ночь с 26 на 27 июня известный украинский боксер, выступающий в легком весе, Василий Ломаченко снова выйдет на ринг.

збірна Україна футбол

Сборная Украины вышла в плэй-офф. Также в плэй-офф вышли сборные Испании и Швеции.

Українка Марта Костюк подолала відбірковий бар'єр на турнірі Жіночої тенісної асоціації в Істбурні.

"Щойно виконком УАФ одноголосно – 45 членів "за" – підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України" - президент УАФ Андрій Павелко.

Сьогодні, 7 червня, у Харкові на ОСК "Металіст" збірна України проведе останній контрольний поєдинок у рамках підготовки до фінальної стадії Євро-2020.

Людмила Лузан перемогла на каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

«Золото» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів в міксті здобули українці Юлія Коростельова та Олександр Петрів..

Ледь пролунав фінальний свисток, як наш співвітчизник, котрий проводив свій 100-й матч у футболці чемпіона Англії, дав волю емоціям, не соромлячись сліз.

Він здобув перше "золото" континентальних першостей у своїй кар'єрі, а також виграв перше "золото" в історії українського чоловічого карате.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту видався вдалим для спортсменів з України.

Титулована українська каратистка Анжеліка Терлюга стала переможницею престижного турніру Karate 1 Premier League.

В активі столичної команди 16 чемпіонств, 12 Кубків України і 9 Суперкубків.