-

На XVI літніх Паралімпійських іграх у Токіо для збірної України завершився одинадцятий змагальний день.

Останні Спортивні новини | Новини європейської України| Додано: 2021-09-04| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

Етап Діамантової ліги пройшов у Брюсселі. У секторі стрибків у висоту Україну представляли Юлія Левченко, Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх.

Українка Анастасія Москаленко зі світовим рекордом здобула золоту медаль XVI літньої Паралімпіади у Токіо.

В активі паралімпійської збірної України вже 60 нагород - 13 золотих, 30 срібних і 17 бронзових.

У Казахстан вилетіло 20 гравців національної команди.

26 серпня у Стамбулі відбулося жеребкування групового турніру Ліги чемпіонів 2021/22. Динамо і Шахтар отримали суперників.

На Паралімпійських іграх у Токіо українська збірна здобула вже 8 медалей - золоту, 5 срібних та 2 бронзових.

Українка Юлія Осьмак посіла друге місце на особистому чемпіонаті Європи з шахів серед жінок.

У фіналі Жан Беленюк здолав триразового призера чемпіонатів світу - угорця Віктора Лорінца.

Атлетік став останнім суперником Динамо Київ на другому швейцарському зборі.

Легкоатлетка представить Україну на літніх Олімпійських іграх в Токіо.

Профильная ассоциация с учетом позиций МИД и Минмолодьспорта приняла решение отказаться от участия в этих соревнованиях.

Ярослава Магучіх на етапі "Діамантової ліги" встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту і завоювала "золото".

Відомий ресурс підбив підсумок битви за чвертьфінал чемпіонату Європи між шведами та українцями.