Нд, 2024-04-28, 12:15

« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 142 143 »

Українські важкоатлети успішно проводять чемпіонат Європи, вигравши вже 14 медалей, з яких відразу 10 золоті.

Останні Спортивні новини | Новини європейської України| Додано: 2021-04-10| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

Харків'янка Каміла Конотоп (вагова категорія до 55 кг) завоювала золоту медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко вказав причини нічиєї із Фінляндією у кваліфікації на ЧС-2022.

Український боксер Денис Берінчик технічним нокаутом переміг чилійця Хосе Санчеса в поєдинку за титул чемпіона WBO International.

Ответный поединок состоится 18 марта на НСК «Олимпийский».

В Токіо Україну буде представляти лише Ольга Харлан, яка кваліфікувалася в індивідуальному розряді.

Українець Олександр Абраменко піднявся на другу сходинку, а Максим Кузнєцов став третім у напружених змаганнях.

В п’ятницю, 26-го лютого відбулось жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи.

Жіноча збірна України з біатлону здобула бронзову медаль в естафеті на чемпіонаті світу, який проходить у Поклюці (Словенія).

свитолина открытый чемпионат австралия

Элина Свитолина вышла в третий круг Открытого чемпионата Австралии, победив американку.

віртуальний молодіжний фестиваль бокс

Перший в історії "Всесвітній віртуальний молодіжний фестиваль" з боксу завершився завойованою медаллю для української спортсменки.

Українці поступилися переможцям з Норвегії 52,5 секунди, володарям "срібла" німцям - 21,8 секунди.

Представниця збірної України Анастасія Меркушина з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах стала срібною призеркою.

Шахістка збірної України Юлія Осьмак набрала 7 очок і одноосібно посіла перше місце.

Клуб не продає квитки на поєдинок, а тому можливі оголошення про продаж і організації турів на матч є "шахрайством та обманом".