Вт, 2024-03-19, 09:06

11:20
В гонці переслідування біатлоністка Валентина Семеренко виграла срібло етапу Кубка світу. ВІДЕО

У шведському Естерсунді завершився перший етап Кубка світу з біатлону сезону 2014/15. У жіночій гонці переслідування друге місце завоювала українська спортсменка Валентина Семеренко.

Ці перегони завершували перший етап КС, повідомляє УНІАН.

Українка пішла зі стартової решітки під 6-м номером за результатами спринту, що відбувся напередодні. Тим не менше, відмінна стрільба разом з високою швидкістю проходження дистанції дозволили українці втрутитися в суперечку за медалі.

Єдиною, хто випередив українку, стала Кайса Маккарайнен з Фінляндії - 35 хвилин, 1,7 секунди.

Семеренко у фінішному створі боролася за срібло-бронзу з Доротейє Вієрер з Італії, і українка виграла цей спір, випередивши суперниць на 0,4 секунди. Українка відстала від переможниці на 47,9 секунди.

Раніше на цьому етапі змагань Семеренко посіла 3-е місце в індивідуальних перегонах, а Сергій Семенов виборов 3-тє місце в аналогічних перегонах у чоловіків.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 911 | Додав: adminA | Теги: Валентина Семеренко, гонці переслідування, срібло етапу Кубка світу. ВІДЕО | Рейтинг: 0.0/0