Неділя, 31.05.2020, 19:09
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

« 1 2 ... 1879 1880 1881 1882 1883 ... 1934 1935 »


Сейм Польщі у суботу висловив вотум довіри новому уряду Дональда Туска. Коморовський урочисто вручив у президентському палаці укази про призначення членів уряду.

Останні Новини світу | Новини європейської України| Додано: 19.11.2011| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)Друга модель - шлях дикобраза. Це шлях боротьби за право бути не таким, як всі, відстоювання свого місця у не завжди доброзичливому світі, захисту власної гідності і свободи.
В результаті масового ДТП, яке сталося увечері в п'ятницю, 18 листопада, коли густий туман понизив видимість на дорозі до 100-150 м, вісім чоловік загинули і 37 чоловік отримали травми.
Генеральна Асамблея ООН відновила членство Лівії в Раді цієї міжнародної організації з прав людини. Рішення було прийнято більшістю голосів на засіданні в п'ятницю.
Ізоляція Януковича неминуче призвела б до ізоляції України. Це фатальна постановка питання. Мені б хотілося, щоб сторонам вдалося порозумітися на запланованому на грудень саміті Україна - ЄС.
Ми за будь-яких умов вийдемо 22 листопада на Майдан відзначити День свободи та річницю "помаранчевої" революції. І ми закликаємо всіх громадян мирно прийти по одному в День свободи на Майдан.

На грудневому саміті Україна-ЄС угоду про асоціацію, швидше за все, парафовано не буде.
Як cтверджує видання, швидше за все, саміт відбудеться 19 грудня, як і заплановано.


Volkswagen Golf є однією з найбільш довгоочікуваних новинок. Ще б пак, адже сьома версія цієї легендарної моделі обіцяє стати найпопулярнішим автомобілем в Європі на багато років.Науковці отримали нові дані, що проливають світло на механізм виникнення найнезвичайнішої гірської системи на нашій планеті.

"Ні з Азаровим, ні з Януковичем нам не обіцяють ніяких зустрічей. Може, Азаров після того, як став іудеєм, вважає, що можна так поводитися з людьми. Але у людей вже переповнена чаша терпіння".18 листопада, у п'ятницю, в центрі Києва, на будівництві Подільсько-Воскресенського мосту впав найбільший у Східній Європі річковий плавучий кран LK-600 "Захарій", зачепивши Гаванський міст.Сумно могло закінчитися тренування для швейцарського гірськолижника Марка Жізена. Під час одного із заїздів в канадському містечку Накіска на трасу для гігантського слалому вибіг олень.Лондонський гінеколог покалічив декількох пацієнток, обіцяючи їм знайти точку G, а також проводячи інші процедури. Одна з жінок мало не померла в результаті його лікарської практики.Збройні сили США провели перші випробування новітньої зброї, швидкість якої в п'ять разів перевищує швидкість звуку. Апарат під робочою назвою "Прогресивна гіперзвукова зброя" запущено з острова Кауаї на Гаваях.Бразильський обранець Брітні Спірс налякав співачку несподіваним насиллям. На концерті в Ріо-де-Жанейро поп-принцеса покликала на сцену одного зі своїх шанувальників, щоб влаштувати йому традиційний танець.