Неділя, 11.04.2021, 17:50
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

19:54
Католицька Церква завжди охороняла свою свободу від держави - Патріарх УГКЦ
Інші останні Релігійні новини України
Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук) висловив думку, що занадто великого впливу Церкви на державу немає. Навпаки, він вважає, що існує вплив держави на Церкву, і в певних моментах навіть намагання схилити Церкву на свою сторону через певні елементи співпраці.

«Через певні елементи співпраці десь справді мати Церкву по своїй стороні, згідно старої традиції Візантійського розуміння співпраці між Церквою і державою - називається симфонією», - цитує слова першоєрарха УНІАН.

За словами Патріарха Святослава, Католицька Церква була завжди проти інвеститури, завжди охороняла свободу Церкви від надмірного державного впливу.

«Думаю, що сьогодні для всіх Церков в Україні з одного боку дійсно потрібно бути партнерами держави, зокрема, коли мова йде про питання громадянського суспільства, суспільної моралі, розвитку громадянських прав і свобод, але з іншого боку лишатися вільною від надмірної державної опіки. Тому Католицькі Церкви ніколи не змагались за те, щоб бути державною Церквою», - наголосив він.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Релігійні новини України | Переглядів: 711 | Додав: adminA | Теги: свободу від держави, Патріарх УГКЦ, католицька церква | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]