Сб, 2026-01-24, 18:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Січень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 64 65 66 67 68 ... 117 118 »

 

 

Цього року до суду направлено 5 обвинувальних актів у кримінальних процесах у скоєнні кримінальних корупційних правопорушень стосовно 7 осіб.

Останні Кримінальні новини | Новини європейської України| Додано: 2015-07-20| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Невідомі в камуфляжі і балаклавах випустили по ньому п'ять куль з бойового пістолету, повідомив у Facebook заступника міністра інфраструктури - керівник апарату Володимир Омелян.


 

Щойно закінчили опитування керівника політичного крила "Правого Сектора" в Закарпатті Олександра Сачка. І почали допит народного депутата Михайла Ланя.


 

На контрольно-пропускному пункті "Бугас" на трасі Донецьк-Маріуполь мобільна група у складі співробітників СБУ, міліції, митників та прикордонників зупинила вантажний автомобіль.


 

Печерський районний суд Києва за клопотанням слідчого Генпрокуратури наклав арешт на майно ТОВ "Танталіт" - резиденцію "Межигір'я", де проживав колишній президент Віктор Янукович. Про це йдеться в постанові суду від 13 липня.


Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом звільнив з органів прокуратури першого заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олексія Корнійця.


 

Власник клубу Сергій Курченко зажадав перевести з розрахункового рахунку один мільйон доларів, отриманих від ТРК "Україна" за реалізацію телевізійних прав, що спричинило арешт генерального директора "Металіста" Віктора Згоніка, суд наклав арешт і на рахунки клубу.


 

 

У Львові біля двох дільничних пунктів міліції сталися вибухи. Поранено двох міліціонерів. Про це повідомили в Управлінні МВС на Львівщині.


 

 

СБУ затримала двох представників "Правого сектору" з тих, що переховувалися на Закарпатті. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.


 

Не оправдываю Блюка, но по факту, сегодня ПС ударил по международной репутации Украины, по инвестпривлекательности и по туристическому бизнесу Закарпатья.


 

Секретарь Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) Украины Александр Турчинов заявил, что все причастные к перестрелке в Мукачево (Закарпатская обл.) должны ответить перед законом.


 

Служба безпеки України закликає учасників збройного зіткнення в Мукачеві здатися і обіцяє об'єктивне розслідування, в іншому випадку буде змушена вжити заходів у встановленому законом порядку.


 

Новопризначений посол України у США Валерій Чалий заявляє, що за підтримку дій терористів у зв`язку зі збиттям у липні 2014 року над Донецькою областю літака малайзійських авіаліній MH17 наслідки для Росії будуть величезними.


 

В МВД сообщили, что преступник унес 2,3 миллиона гривень. При этом в распоряжении Министерства внутренних дел уже имеется информация о приметах преступника, расстрелявшего троих инкассаторов в Харькове.


 

Сегодня на маршруте почтальоны должны были объехать 15 отделений "Укрпочты" (а не "Новой почты", как сообщалось ранее). Отделение "Укрпочты" на улице Ньютона, 107 было шестым по маршруту.