Пн, 2025-12-29, 21:02
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 124 125 126 127 128 ... 234 235 »

 

Уряд Франції планує значне збільшення оборонного бюджету і має намір досягти найближчим часом досягти показника видатків у 2% від ВВП, як того вимагає НАТО.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 2018-02-11| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила про відповідальність Німеччини за злочини, скоєні  проти євреїв у ХХ столітті.


 

 

Президент Франції Еммануель Макрон хоче реорганізувати іслам у Франції, щоб краще інтегрувати віру, побороти фундаменталізм і зберегти "національну згуртованість".


 

 

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович висловив надію на те, що історичну суперечку з Україною буде врегульовано.


 

 

Президент Італії Серджо Матарелла у п’ятницю попередив про серйозні ризики крайнього націоналізму у розпал передвиборчої кампанії до парламенту.


 

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що угода про імпорт природного газу з Румунії означатиме завершення «ери російської газової монополії» на угорському ринку.


 

 

Переговори між ЄС і Британією щодо перехідного періоду після Brexit можуть закінчитися нічим з огляду на розбіжності між Лондоном і Брюсселем.


 

Лідер німецьких соціал-демократів Мартін Шульц підтвердив та пояснив свою несподівану відмову від посади міністра закордонних справ у новому уряді Німеччини.


 

 

Під час свого візиту до Бастії (Корсика) Макрон  відкинув низку пропозицій корсиканської влади, однак погодився з ідеєю згадки специфіки Корсики у Конституції.


 

 

Єврокомісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос опинився в списку десяти грецьких політиків, які фігурують у корупційному розслідуванні.


 

 

Новий плановий та командний центр НАТО має з'явитися цього року у Німеччині. Це один з двох нових командних центрів НАТО, які мають створити найближчим часом.


 

 

Прем'єр-міністр зазначив, що загальна довжина кордону становить 338 кілометрів, з яких 135 км проходять по суші, 126 км - по озерах, 176 км - по річках.


 

 

Глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан розкритикував скандальний польський закон про Інститут національної пам’яті.


 

 

Під час візиту на Корсику президент Франції Еммануель Макрон заявив націоналістам острова, що постарається врахувати їх вимоги.


 

Консервативний блок Ангели Меркель та Соціал-демократична партія досягли прориву у коаліційних переговорах і визначилися із розподілом міністерських портфелів.