Пн, 2025-12-29, 03:42
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 148 149 150 151 152 ... 234 235 »

 

Посли країн Євросоюзу ухвалили рішення про продовження санкцій проти фізичних осіб та компаній через агресію Росії проти України ще на шість місяців.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 2017-09-06| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Через наближення урагану "Ірма" на двох заморських територіях Франції – Сен-Бартелемі та Сен-Мартен – оголошено найвищий рівень загрози.


 

 

Модернізація польської армії протягом наступних 14 років коштуватиме понад 130 мільярдів євро (550 млрд злотих).


 

 

Збройні сили Франції через два роки почнуть використовувати озброєні безпілотні літальні апарати.


 

Лідер німецьких "Зелених" Джем Ездемір вважає правильною політику санкцій стосовно Росії і заявив, що РФ перетворює сама себе на "відкриту в’язницю".


 

 

По мнению Грибаускайте, отношения с Россией будут сложными, пока РФ не примет независимость других стран.


 

"Посли ЄС у середу мають продовжити візові заборони та заморожування активів на 6 місяців для осіб та компаній, що загрожують суверенітету України".


 

Євросоюз чекає від України виконання всіх умов, необхідних для отримання третього траншу макрофінансової допомоги ЄС, зокрема, вирішення проблеми з мораторієм на експорт деревини.


 

 

Канцлер ФРГ Ангела Меркель заявила, что возвращение к нормальному диалогу с РФ возможно только при выполнении Минских соглашений.


 

 

У ЄС вважають, що Велика Британія має продовжувати виплати за своїми зобов'язаннями, в рамках Євросоюзу, до 2023 року.


 

Кількість мігрантів, які прибувають до Італії через Середземне море, знизилася на 10% з початку року, а в серпні падіння склало 87%.


 

 

Для любителів прогулянок в оголеному вигляді було виділено частину Весанського лісу – найбільшого зеленого масиву французької столиці.


 

Європейський парламент платить 42 євро за сторінку перекладу текстів з/на ірландську мову - більше, ніж за будь-яку іншу мову.


 

 

На півночі Польщі на залізничній станції Сментово товарний потяг зіткнувся з пасажирським.


 

 

У Єврокомісії закликали країни-члени ЄС до більшої рішучості у питанні депортації мігрантів.