Вт, 2024-11-26, 14:28
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 68 69 70 71 72 ... 181 182 »

 

Майбутній посол ЄС в Україні Матті Маасікас в минулому працював у помірковано націоналістичній партії і виступав за жорсткий підхід ЄС щодо РФ.

Останні Новини про співпрацю України з ЄС | Новини європейської України| Додано: 2019-06-19| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Глава МЗС України Павло Клімкін напередодні зустрівся зі своїм румунським колегою Теодором Мелешкану для обговорення ситуації в Молдові.


 

"НАТО має розвинути стратегічні спроможності стримування в регіоні Чорного моря, а Україна готова підтримати цей проект".


 

 

"Треба, щоб не лише ВР і Кабмін зробили свою роботу, а щоб і президент підписав закон уже зараз, за кілька тижнів до саміту Україна-ЄС.


 

 

Слухання стартують у понеділок в постійному третейському суді в Гаазі та триватимуть до п'ятниці.


 

 

Посол Італії Давіде Ла Чечіліа назвав Україну "маленьким Китаєм" і заявив, що вона може стати наступним "економічним дивом".


 

 

Двосторонні переговори, які лідери провели після відзначення річниці операції "Оверлорд", тривали близько двох годин.


 

 

Підтримка європейської та євроатлантичної інтеграції відчутно переважає в центральних та західних регіонах.


 

 

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що від очільників інституцій ЄС і НАТО були висловлені беззаперечні сигнали  про подальшу підтримку України.


 

В Єврокомісії пропонують продовжити санкції щодо Росії за приєднання Криму та Севастополя до 23 червня 2020 року.


 

Палата представників Конгресу США представила законопроект, який передбачає посилення підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.


 

Кубілюс вважає, що у 2027 році, коли Литва вдруге стане головуючою в ЄС країною, можливо ухвалення рішення про майбутнє членство України.


 

 

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила занепокоєння.


 

 

Онлайн-петиція на сайті німецького Бундестагу, яка пропонує депутатам визнати геноцидом Голодомор 1932-1933 років, набрала мінімально необхідну кількість.


 

"Якщо ж Москва вирішить ігнорувати це рішення, то ми будемо просувати ідею запровадження нових - гамбурзьких - санкцій щодо Росії".