Ср, 2024-11-27, 06:58
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 85 86 87 88 89 ... 181 182 »

 

 

Федеріка Моґеріні перед засіданням Ради ЄС 16 липня: кожна з держав-партнерів має свій власний шлях взаємодії з ЄС.

Останні Новини про співпрацю України з ЄС | Новини європейської України| Додано: 2018-07-16| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Президент України Петро Порошенко наполягає, що позиція Сполучених Штатів щодо Криму є незмінною: Вашингтон не визнає нелегальної анексії українського півострова.


 

 

"Членство в НАТО є однозначною метою України. Та для цього нам потрібно робити свою домашню роботу, проводити реформи", - пояснив він.


 

 

Через зростання кількості банківських рахунків нерезидентів до 600 тисяч, в польських банках заговорили українською мовою.


 

 

Ситуація на Сході України залишається серйозною, особливу відповідальність за це несе Росія.


 

Генеральний секретар НАТО підтвердив, що на саміті Альянсу не буде ухвалене рішення про включення України до формату Партнерства посилених можливостей.


 

 

У Європейському Союзі зараз ведеться дискусія про те, як знизити категоричність вимог ЄС до Києва для отримання нової програми макрофінансової допомоги.


 

 

Россия постоянно пытается бросать вызовы безопасности и стабильности западных демократий, используя во вред их открытость.


 

 

Палата депутатів Румунії прийняла законопроект про оголошення 9 листопада Днем української мови.


 

ЄС продовжує наполягати на відповідальності РФ у війні на Сході України, внаслідок якої з 2014 року загинули понад 10 250 осіб.


 

Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписали фінансову угоду на підвищення безпеки українських автомобільних доріг.


 

В Черное море 7 июля вошло флагманское судно USS Mount Whitney Военно-морских сил США для участия в украинско-американских  учениях Sea Breeze-2018.


 

Власти США по-прежнему считают Крым территорией Украины, несмотря на попытки различных СМИ интерпретировать позицию американского президента Дональда Трампа иначе.


 

Незаконна анексія Криму Росією залишається одним із основних дестабілізуючих факторів і загроз безпеки у Європі.


 

56% поляків виступають за прийняття біженців з українських територій, які зачепив збройний конфлікт. Водночас 35% - проти цього.