Пн, 2025-08-04, 06:46
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Серпень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 97 98 »

 

 

Львівська обласна рада підтримала заборону проведення концертів тих артистів, які виступали або брали участь у телепередачах на території Росії та на тимчасово окупованих територіях.

Останні Новини з регіонів України | Новини європейської України| Додано: 2016-06-09| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Питання відновлення територіальної цілісності України - це тест для української нації на створення власної держави, а неповернення Криму є загрозою для всієї України.


 

 

Для гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі використовують авіацію ДСНС, повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.


 

 

Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі встановив намет, облаштований як робочий кабінет на трасі Київ-Рені. Про це Саакашвілі пише у Facebook.


 

 

Компанія "Стройгазмонтаж" наближеного до Путіна мільярдера Аркадія Ротенберга не може продовжити будівництво Керченського мосту через затримки оплати виконаних робіт.


 

Народні депутати України Дмитро Ярош та Надія Савченко 6-7 червня разом відвідали українських воїнів з різних підрозділів, які дислокуються в гарячих точках Донбасу - місті Авдіївка і селищі Широкине.


 

Грибовицьке звалище під Львовом знову загорілося - температура в епіцентрі сягає 360 градусів за Цельсієм. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.


 

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до президента України Петра Порошенка і прем'єра Володимира Гройсмана з проханням оголосити місто Львів та села Малехів і Грибовичі зоною надзвичайної екологічної ситуації.


 

 

У низці бюджетних установ окупованого Росією Криму попереджають про прийдешнє скорочення зарплат у середньому на 10%.


 

 

У тимчасово окупованому Криму знову затримали кримського татарина, повідомив перший заступник голови Меджлісу кримських татар Наріман Джелялов у Facebook.


 

Михеил Саакашвили заявил, что на следующей неделе переносит свой кабинет в палатку на трассе "Одесса-Рени" в знак протеста против недостаточного финансирования ее ремонта.


 

 

У селі Косенівка Уманського району Черкаської області демонтували останній на Черкащині пам’ятник Леніну.


 

 

Україна найближчим часом створить арбітраж для захисту своїх прав, гарантованих Конвенцією ООН з морського права, у зв'язку з анексією Криму.


 

Міський голова Львова Андрій Садовий висловив переконання, що причиною пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі, внаслідок якої під завалами загинули рятувальники, став умисний підпал.


 

 

У Житомирі з 27 травня по 5 червня відбувається Міжнародний дитячий кінофестиваль "Чілдрен Кінофест".