Ср, 2026-01-14, 16:55
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Січень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 90 91 92 93 94 ... 186 187 »


"Батьківщина" оприлюднила план дій щодо притягнення винних у розгоні Євромайдану, звільнення політв'язнів, відновлення парламентсько-президентської республіки і підготовки до виборів президента.
Останні Політичні новини | Новини європейської України| Додано: 2013-12-31| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)




Страйкоми луганського, миколаївського та чернівецького міжнародних аеропортів прийняли рішення про участь у всеукраїнському страйку.


"Так просто мы не сможем преодолеть эту преступную власть, должны блокировать их работу. Поэтому мы призываем всех свободных людей Украины: закрываете ПР на местах, разрушайте систему!"




Вчера, 28 декабря 2013 года, участники Евромайдана пришли под стены Лукьяновского СИЗО чтобы выразить свою поддержку политзаключенным.




Кожна автівка прикрашена прапорами України та Євросоюзу. Усі машини збираються біля "Ланоса", з багажника якого стирчить труна, оздоблена чорними стрічками.




Шосту неділю поспіль у Києві збирається багатотисячне віче "Солідарність проти терору".




 Сегодня на Майдане будет утвержден манифест. Об этом во время брифинга лидеров оппозиции отметил глава фракции "Батькивщина" Арсений Яценюк.




Участники Всеукраинской конференции, состоявшейся 27 декабря в Киеве, решили провести 11-12 января в Харькове Первый всеукраинский форум Евромайданов.


«Если спросят: «Зачем ты ходишь на митинги и обижаешь Президента, этого честного работящего человека» — можешь сказать: «Меня этому научила жизнь, отсутствие телевизора и не в последнюю очередь группа «Собаки в Космосе».




Перед Новим Роком громадські активісти планують пікетувати резиденцію мільярдера Ріната Ахметова у Донецьку.



Ви зареєструвалися як учасники Всеукраїнського об’єднання "Майдан". Звертаємось до Вас за підтримкою акції.

 

Експерти назвали політиком року лідера УДАРу Віталія Кличка. Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать результати експертного опитування, які презентувала на прес-конференції аналітик фонду.


Громадські активісти, які щодня збираються біля пам’ятника Тарасу Шевченку, планували на площі показати луганцям одну з новел документального фільму під назвою «Межигір’я», а також взяти участь у телемості з Євромайданами Запоріжжя та Івано-Франківська.



Начальник ДАІ Києва Анатолій Курінний запевнив, що наказу про блокування під’їздів до Євромайдану не було.




18:50. Міністерство внутрішніх справ перекваліфіковувало напад на журналістку Тетяну Чорновол з хуліганства на нанесення тяжких тілесних ушкоджень.