Пт, 2024-04-19, 12:37

22:05
"Шахтар" у Києві вирвав перемогу у "Динамо" з рахунком 3:4

На НСК "Олімпійський" в Києві у понеділок 12 грудня відбувся центральний матч 18-го туру УПЛ, в якому "Динамо" поступилося "Шахтарю" з рахунком 3:4.

Сьогоднішній поєдинок між грандами українського футболу став 50-м в рамках національної першості, зазначає "Телеграф".

Голи: Мораес, 1; Рибалка, 29; Бесєдін, 90+2- Хачеріді, 3 (а/г), 88 (а/г); Фред, 50; Феррейра, 58

Вилучення: Мораес, 60; Рибалка, 90+5

Команди почали матч без розвідок і вже на перших хвилинах гри рахунок був 1:1. Спочатку Мораес забив один з найшвидших голів в чемпіонаті. Але вже через пару хвилин Хачеріді зрізав м'яч головою в свої ворота після навісу від "гірників" зі штрафного. У першому таймі "Динамівці" змогли забити красивий гол (Рибака зі штрафного).

У другому таймі все стало з ніг на голову. "Гірники" змогли забити два швидких голи на своїх контратаках: Фред, а потім і Феррейра. Господарі поля могли відразу ж зрівняти, але Гармаш пробив вище. У цій же атаці Мораес щось не поділив із гравцями "Шахтаря", після чого був справедливо вилучений.

До кінця гри залишалося ще багато часу. І "гірники" скористалися чисельними контратаками - ще один автогол Хачеріді. Потрібно віддати належне господарям поля, які змогли забити в меншості – гол Бесєдіна головою 3:4.

Після цього матчу "Шахтар" набрав 50 очок, у "Динамо" - 37 очок.

Склади:

"Шахтар": П'ятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Фред - Марлос, Коваленко, Бернард - Феррейра.

Запасні: Шевченко, Бутко, Кривцов, Малишев, Тайсон, Дентіньо, Борячук.

"Динамо": Рудько - Віда, Бурда, Хачеріді, Макаренко - Рибалка, Сидорчук, Буяльський - Ярмоленко, Гонсалес - Мораес.

Запасні: Коваль, Антунеш, Циганков, Корзун, Гармаш, Гусєв, Бесєдін.

Нагадаємо, раніше "Шахтар" дізнався суперника по 1/16 фіналу Ліги Європи – він зустрінеться із іспанською "Сельтою".

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 705 | Додав: adminA | Теги: Шахтар, Динамо рахунок 3:4 | Рейтинг: 0.0/0