Понеділок, 25.01.2021, 00:32
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика
Докладніше про це він розповів під час онлайн-марафону "Три доби до Вільнюсу: чи бути угоді з ЄС".
Останні Новини України | Новини європейської України| Додано: 26.11.2013| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)Не так давно Ангела Меркель признала, что МИД Германии пытается договориться с властями Украины об отправке Тимошенко на лечение в Берлин.27 листопада в Києві хмарно із проясненнями, без істотних опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-4 градуси, удень 0...+2 градуси.Зараз світ дивиться на Україну і на дотримання там свободи зібрань під час мітингів прихильників інтеграції з ЄС.Українка Ольга Харлан отримає золоту медаль Міжнародної федерації фехтування (FIE) як краща шаблістка за підсумками сезону, говориться в прес-релізі організації.«Я закликаю всі сусідні країни, котрі небайдужі до долі України, допоможіть нам вистояти! Приїжджайте на Майдан! Підтримайте Україну! Ми хочемо в Європу! Дайте Україні шанс проявити себе! Дайте нам шанс жити краще!»
Подходы к зданию Администрации президента Украины охраняют почти два десятка автобусов с представителями силовых ведомств.


Народні депутати фракції «Батьківщина» подали до Генеральної прокуратури три заяви щодо незаконних дій правоохоронців та застосування сили до активістів Євромайдану і народних депутатів.


УПЦ выразила уверенность, что «ассоциированное членство Украины в Европейском Союзе - путь к сохранению украинской государственности от агрессивных посягательств на нее со стороны поборников восстановления исчезнувшей империи».
"Если мы не будем выходить и отстаивать свои права, то изменений не будет. Потому что если ты сидишь и ничего не делаешь, ты уже проиграл".Столкнулись с проблемой юридического характера, тогда в первую очередь идите за советом к знающим людям, в нашем случае это будут специалисты в сфере права.


В палаточном городке возле Украинского дома всю ночь люди грелись возле металлических бочек с разведенных в них огнем. В 6.00 жители городка традиционно исполнили государственный гимн Украины.