Пн, 2024-06-24, 19:09
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 2266 2267 2268 2269 2270 ... 2334 2335 »


6 грудня в Києві мінлива хмарність, уночі невеликий дощ, удень без опадів, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +2...+4 градуси, удень +4...+6 градусів.

Останні Прогноз погоди | Новини європейської України| Додано: 2011-12-05| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)Панди мають жити парами, здаються в оренду при збереженні права власності за КНР, і дитинчата, що народилися у них, мають повертатися до Китаю.Пекин опасается растущего социального напряжения, которое связано с падением производства и планами правительства по модернизации фабрик и заводов, - они предусматривают сокращение большого числа рабочих мест.Монти сказал, что программа экономии, включая 20 млрд евро за счет сокращения бюджета и 10 млрд за счет ускорения экономического роста, является болезненной, но необходимой.У Міжнародних силах сприянню безпеці (МССБ) під керівництвом НАТО кажуть, що мова може йти про американський безпілотник, що зник в західній частині Афганістану минулого тижня.У цьому ролику кілька пар рук спочатку руйнують пазли у вигляді мапи України, Росії, Бєларусі і Казахстану, а потім його збирають під логотипом ЄврАзЕС.Два відчутні землетруси сталися поблизу японської префектури Фукусіма, де розташована аварійна АЕС "Фукусіма-1".


Віталій Кварцяний, залишившись в черговий раз незадоволеним суддівством, заявив, що готовий оприлюднити наявну в нього інформацію щодо хабарів футбольних суддів і корупції всередині суддівського комітету.5 грудня в Києві хмарно із проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень дощ, вітер південно-західний, 7-12 м/сек., пориви 17-22 м/сек. Температура повітря вночі +4...+6 градусів, вдень +10...+12 градусів.Європейський виробник Philips презентував так зване "біологічне освітлення", що поєднує в собі всі останні тенденції: воно екологічне, дешеве у виробництві і взагалі не споживає електроенергії.По решению руководства Грузии на черноморском побережье страны будет построен крупный город под названием Лазика, объявил в воскресенье президент страны Михаил Саакашвили.Партія "Братів-мусульман", заборонена при Хосні Мубараку, отримала перемогу в першому турі парламентського вибору. Вона набрала 40% голосів виборців.


У Івано-Франківській області в січні-вересні викиди від стаціонарних джерел забруднення складали 166,1 тис тонн, що на 56,8 тис тонн, або в 1,5 раза більше, ніж за відповідний період попереднього року.


Много детей, как мальчиков так и девочек, любят играть в разные игры на компьютере. Совсем маленькие еще отдают предпочтение простеньким флеш играм.